shahabsang

خواص شهاب سنگ

شهاب سنگ ها سنگ های مقدس با قدرت های ماوراء طبیعی هستند که به شفای روحی، عاطفی و جسمی کمک می کنند. این سنگ‌ها بقایای دنباله‌دارها، سیارک‌ها و بازمانده سیارات هستند که بعد از ورود به جو زمین و برخوردشان با زمین عنوان هدایای گرانبهای شفابخش برای ما به ارمغان می‌ آیند . وقتی صحبت از قدرت شفابخش شهاب‌سنگ‌ها می‌شود، اعتقاد بر این است که این شهاب‌سنگ‌ها حاوی انرژی بسیار کمیاب هستند که می‌تواند به حامل آن‌ها از نظر روحی و جسمی قوی کمک کند.

استفاده از شهاب سنگ ها برای شفای جسمی، عاطفی و معنوی

شفای فیزیکی : در سطح فیزیکی، اعتقاد بر این است که شهاب‌سنگ‌ها می‌توانند کم‌خونی را برطرف کنند، خون را تصفیه کنند و بدن را در طول بیماری‌های فیزیکی طولانی مدت به مانند سرطان قوی نگه دارند. شهاب سنگ ها را می توان روزانه برای کاهش استرس، بهبود تمرکز و رهایی ذهن از بار ذهنی استفاده کرد.

شفای عاطفی : شهاب سنگ‌ها به شما کمک می‌کنند تا احساسات و عواطف خود را متعادل نگه دارید و شما را به سمت درک بهتر هدایت می کنند تا به حالت مراقبه عمیق برسید. اعتقاد بر این است که این سنگ‌ها می‌توانند مسیر جدیدی در زندگی به شما بدهند و در عین حال شجاعت و قدرت لازم برای رویارویی با فشار و مشکلات را به شما می‌دهند.

شفای معنوی : شهاب سنگ ها می توانند شما را به کیهان متصل کنند و به شما کمک کنند به توانایی های روانی و روشن بینی خود دسترسی پیدا کنید. از این سنگ ها می توان برای ایجاد تعادل و تراز میدان های انرژی استفاده کرد و آگاهی شما را فراتر از مرزهای فعلی گسترش داد.