shahabsang

آزمایش شهاب سنگ

در اینجا نحوه تست شهاب سنگ را توضیح میدهیم

تست شهاب سنگ

  • شهاب سنگ ها دارای چندین ویژگی خاص هستند که آنها را از سنگ های زمینی متمایز می کند. می توانید از این لیست برای راهنمایی شما در مورد آنها استفاده کنید. معمولاً بیشتر شهاب سنگ ها این ویژگی ها را دارند. گاهی اوقات، آنالیزهای شیمیایی دقیق باید انجام شود، اما فقط روی سنگ هایی که همه این ویژگی ها را دارند. از آنجایی که تجزیه و تحلیل دقیق زمان و هزینه می خواهد، ابتدا به دنبال ویژگی های آسان باشید.

 

آزمایش شهاب سنگ

  • آزمایشات شهاب سنگ بایستی توسط شرکت های معتبر جهانی مانند Actlabs - Mlab که در چندین کشور شعبه دارند انجام شود . برای بررسی عناصر درونی شهاب سنگ و آنالیز Meteorite با دستگاه های قدرتمند بروز جهانی (ICP/ICPMS) انجام می شود. آزمایشگاه یک نمونه 5 گرمی  از سنگ را درخواست می کند ، با این حال، اگر شما درخواست «بدون عناصر LOI» را داشته باشید، ما می‌توانند آنالیز را با حداقل 1 گرم انجام دهند. LOI گاهی اوقات مفید است اما برای تعیین اینکه آیا یک سنگ یک شهاب‌سنگ است یا نه حیاتی نیست. Actlabs و Mlab و بسیاری دیگر از آزمایشگاه‌های تجاری مهم سراسر جهان از تکنیکی به نام ICPaspective masset استفاده می‌کنند. آزمایش و آنالیز شهاب سنگ در سراسر جهان هزینه ای بین 200 تا 1500 دلار را شامل می شود که شرکت ما با بهترین کیفیت با پایین ترین قیمت آزمایش شهاب سنگ را از شرکت های مهم جهانی برای شما تهیه خواهد کرد
  • در ایران بدلیل شرایط اقتصادی و مشکلات تحریم ورود دستگاه های جدید آنالیز (ICP/ICPMS) امکان پذیر نبوده و افراد در سراسر جهان به شرکت های مهم بین المللی برای آزمایشات روی می آورند و برای خریداران سنگ های قیمتی در هیچ جای جهان اسناد ایران معتبر و قابل استناد نمی باشد .

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه آزمایش و تست شهابسنگ با دفتر ما تماس بگیرید