shahabsang

آزمایشگاه شهاب سنگ

شناسایی شهاب سنگ ها مستلزم انجام آنالیز بر روی نمونه های فیزیکی سنگ است. بنابراین، برای شناسایی صحیح نمونه‌های یافت شده از شهاب‌سنگ‌های احتمالی، لازم است یک قطعه (۴ تا ۲۰ گرم) استخراج و برای تجزیه و تحلیل به آزمایشگاه ارسال شود.

آزمایشگاه پتروگرافی و آنالیز مواد در دبی با استفاده از بروز ترین روش ها و جدید ترین تجهیزات بر روی شهاب‌سنگ‌ های شما آزمایشات را انجام داده و آنها را طبقه‌بندی و تایید رسمی می نماید تا به راحتی بتوانید سنگ خود را به خریداران، مجموعه شخصی و مجموعه‌داران خصوصی ارائه نمایید

آزمایشگاه همه شبهات را برطرف می نماید و شما را در راه رسیدن به هدفتان یاری می نماید . شهاب سنگ ها سنگ هایی متفاوت از سنگ های سیاره ما هستند، آنها به زبان خود صحبت می کنند و بنابراین برای شناسایی ماهیت آنها نیاز به تجزیه و تحلیل دارند.

بسیاری از شهاب سنگ ها شباهت زیادی به سنگ های زمینی دارند که شناسایی آنها را با چشم غیرمسلح بسیار دشوار می کند.

ما روی شناسایی مواد زمینی کار نمی کنیم. اگر نمونه یک شهاب سنگ نباشد، خدمات ما بیشتر از این پیش نمی رود.

تمام اطلاعات مربوط به هزینه ها، روش ها، نحوه جدا سازی نمونه ها، نحوه ارسال نمونه ، تخفیف ها و غیره را می توانید با مراجعه سایت ما دریافت کنید . به هر حال، در صورت نیاز به اطلاعات اضافی، کارشناسان شرکت ما بسیار مفتخرند که پاسخگوی شما باشند .

تیم فنی ما در خدمت شماست تا تمامی اطلاعات و مشاوره های مورد نیاز را به شما ارائه دهد. برای تماس با ما راحت باشید. ما با مراکز تحقیقاتی  آزمایشگاهی معتبر بین المللی کار می کنیم.

شهاب سنگ چه آزمایشی لازم دارد ؟

بستگی به تشخیص اولیه کارشناسان دارد بسته به انواع نمونه دو روش آنالیز شیمیایی ICP و پتروگرافی برای تمونه های ارسالی از طرف شما توسط کارشناسان انتخاب می شود که در خیلی از موارد دو روش همراه با هم استفاده می شود

چگونه نمونه ها را به آزمایشگاه ارسال کنیم؟

از طریق پست یا مراجعه حضوری در شرکت ما

چه مدتی آزمایشات زمان می برد ؟

شناسایی، تجزیه و تحلیل و تایید شهاب سنگ های جدید نیاز به آنالیز دقیق ICP دارد. پس از رسیدن نمونه به آزمایشگاه، انجام آنالیز مدتی (معمولاً حدود 4 هفته) طول می کشد، اگرچه این زمان ممکن است متفاوت باشد، ولی در این پروسه شما بایستی صبر داشته باشید

چه اطلاعاتی را بایستی برای سنگ خود ارائه دهید ؟

داده های سنگ خود را  خود بنویسید. وزن، محدوده کشف و تاریخ کشف، هر اطلاعاتی که شناخته شده باشد می تواند برای غنی سازی گزارش آزمایشگاه مفید باشد مثلا میزان مغناطیس سنگ، چگالی سنگ و در آخر فراموش نکنید که عکس های واضح بگیرید و برای ما ارسال کنید

هزینه آنالیز و آزمایشات چقدر است ؟

هزینه در حدود ۲۰۰ دلار می باشد

چند درصد از نمونه های ارسالی مثبت می شوند ؟

در بیش از ۶۰ درصد موارد، سنگ های مورد آزمایش و آنالیز ، زمینی در نظر گرفته می شوند و شهاب سنگ نیستند . به آنها “اشتباهات شهاب سنگی” می گویند و سنگ های زمینی بسیاری شبیه شهاب سنگ های می باشند و ۴۰ درصد موارد هم مثبت بوده و موفق به دریافت گواهی و سند و فروش خواهند شد
 
 
 

نکات مهمی که بایستی شما بدانید :

۱ – پذیرش : مشتری نتایج ارائه شده از طرف شرکت ما را بایستی بپذیرد، اعم از مثبت یا منفی، اجتناب از تهدید، توهین و سایر مسائل نه  رخ دهد و بخش حقوقی را درگیر کند. ما درک می کنیم که ممکن است دریافت گزارش منفی برای نمونه ای که شهاب سنگ نیست خوشایند نباشد، اما نتایج آنالیز تعیین کننده خواهد بود. مشتری همیشه این امکان را دارد که تجزیه و تحلیل را تکرار کند (مشروط به پرداخت هزینه)، یا آن را به شرکت دیگری که مناسب می‌داند سفارش دهد. صمیمانه قدردانی می کنیم که وقت پرسنل شرکت را با بحث های بی اساس در مورد نتایج نامطلوب تلف نمی کنید. ارسال نمونه برای تجزیه و تحلیل و بحث در مورد نتایج اگر مطابق انتظار شما نباشد، فایده ای ندارد. مراجعه کننده با صبر خود و درک پیچیدگی موضوع از فشار، عجله و یا ارعاب شرکت خودداری خواهد کرد. او می‌فهمد که آنالیز زمان بر بوده و بسته به حجم کار در آزمایشگاه، نتایج می تواند در موعد مشخص شده آماده شود یا چند هفته تاخیر داشته باشد تا تکمیل شود. مشتری این را بدون قید و شرط درک می کند و می پذیرد. کلیه ارتباطات با مشتریان ما در بخش حقوقی ثبت می شود تا حقوق قانونی همه طرفین تضمین شود.
 
۲ – ارسال نمونه : ما از تکنیک تحلیلی مخرب (ICP) استفاده می کنیم، نمونه در طول فرایند آنالیز از بین می رود . این نمونه ها فاقد ارزش تجاری بوده و تنها برای مطالعات مواد و آنالیز از شما گرفته شده اند .شرکت و آزمایشگاه نمونه سنگ (4 تا 20 گرمی ) را پس نمی دهد چون در فرآیند تحلیل و آنالیز از بین میرود . برای مثال : به خاطر داشته باشید که در صورت انجام آزمایش خون، پس از انجام آزمایش، درخواست بازگشت خون ندارید. 
 
٣ – فروش شهاب سنگ : تمامی سنگ هایی که توسط شرکت ما شناسایی و ثبت می شوند بصورت تضمینی در برنامه فروش قرار می گیرند.
 
۴ – حفاظت از اطلاعات مشتریان :  داده های شخصی ارائه شده توسط مشتریان در روش ها امن و با امنیت بالا توسط شرکت شهاب سنگ نگهداری می شود . مطابق با قوانین حفاظت از داده های شخصی، این داده ها ذخیره یا به اشتراک گذاشته نمی شوند و پس از تکمیل انتقال و ارائه نتایج شهاب سنگ ها ، برای همیشه حذف خواهند شد. در جایگزینی آن، تنها یک شماره قرارداد باقی می ماند که نمونه و تجزیه و تحلیل را بدون هیچ پیوند یا ارجاعی به داده های مشتری مشخص می کند.
 
۵ – محدودیت ها : ما فقط شهاب سنگ ها را بررسی می نماییم و منحصراً با مواد نجومی کار می کنیم. سنگ های زمینی برای بررسی ها و خدمات ما مرتبط نیستند، ارزیابی ها صرفاً نشان دهنده شهاب سنگ بودن آنهاست و دسته بندی سنگ های زمینی به بررسی های ما ارتباطی ندارد . در آنالیزهایی که انجام خواهیم داد مشخص می شود که آیا نمونه ها شهاب سنگ هستند یا نه و در این مورد از چه نوع هستند . این آزمایشگاه نوع سنگ های زمینی را مشخص نمی کند
 
۶ – معاملات شهاب سنگ : معاملات تجاری انجام شده توسط مدیران بخش فروش شرکت شهاب سنگ انجام می گیرد . اسناد صادر شده برای نمونه های آنالیز شده کاملا دقیق بوده و ما در استفاده از آنها به حسن نیت بازرگانان متکی هستیم. ما از هرگونه مسئولیتی در قبال استفاده متقلبانه یا مخرب از هر سند صادر شده توسط ما خودداری می کنیم.
 
۷ – پرداخت هزینه های آزمایشگاه : کار آزمایشگاهی و آنالیزها دارای هزینه ای است که مشتری باید از طریق شرکت و انتقال بانکی آن را بپردازد و هزینه های آزمایشی حدود ۲۰۰ دلار است که معادل ریالی آن دریافت می شود .
آزمایشگاه شهاب سنگ
shahab-sang